Żłobek ,,Rudy Lisek''

O żłobku

W naszym żłobku opiekujemy się dziećmi od 12 miesiąca do 3 roku życia. Naszym celem jest nie tylko profesjonalna opieka nad maluszkami, ale także stworzenie wyjątkowej atmosfery sprzyjającej odkrywaniu świata i pierwszych talentów. Dlatego zajęcia, które proponujemy dzieciom są pomysłem na rozwijanie zainteresowań i rozbudzania ciekawości poznawcze.

Zajęcia przyrodnicze,, Lisek Odkrywca,, – tu kształtujemy umiejętności obserwacji i ułatwiamy rozumienie zjawisk zachodzących w otoczeniu dziecka oraz zachęcamy do aktywności badawczej.
Dogoterapia – zajęcia z psim przyjacielem Frodo prowadzone przez wykwalifikowaną dogoterapeutkę z Fundacji Psi Usmiech.
Zumbini – są to kreatywne zajęcia muzyczno- ruchowe z językiem angielskim przeznaczone dla najmłodszych. Każde zajęcia opierają się na programie stworzonym przez ekspertów w zakresie rozwoju dzieci, który łączy w sobie ruch, taniec, śpiew, grę na instrumentach oraz elementy języka angielskiego.
Sensoplastyka – to mnogość faktur, tekstur, konsystencji oraz kolorów angażujących wszystkie zmysły malucha. Na zajęcia wchodzimy bez butów i skarpetek co pozwala na stymulowanie zakończeń nerwowych na stopach dziecka.
Bajkoterapia – to forma wsparcia psychologiczno-pedagogicznego z wykorzystaniem bajek i baśni jako narzędzi terapeutycznych. Bajkoterapia ma za zadanie wzmocnić psychikę dziecka wesprzeć jego rozwój społeczny i emocjonalny.
Aktywne słuchanie muzyki wg Batii Strauss – metoda polega na łączeniu słuchania muzyki z różnymi formami aktywności podejmowanymi przez dziecko np.: proste zabawy rytmiczne połączone z melorecytacją lub śpiewem, zabawy rytmiczno-ruchowe, gra na instrumentach.

Nasz prywatny żłobek to doskonała inwestycja w przyszłość Twojego dziecka. Jeśli zależy Ci na wielokierunkowym wspieraniu umiejętności i predyspozycji swojej pociechy już od pierwszego roku życia i stawiasz na interaktywną naukę z wykorzystaniem najlepszych metod i programów rozwojowych, zapisz do nas malucha już dziś ❣️

about-01-free-img

Galeria